finaali

katri voittaa
4161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

katri laulaa nuotin vierestä ja ääni kuin iäkkäällä lampaalla.

Äänestä
  • ääni onku paula koivuniemellä...liian keskinkertainen/tavallinen ei erotu millään muista naislaulajista

    Äänestä

  • tuffu kirjoitti:

    ääni onku paula koivuniemellä...liian keskinkertainen/tavallinen ei erotu millään muista naislaulajista

    Jos radiossa soitettais,kyllä Katri erottuis.
    Mutta ei niiden kahden hölmön.

    Äänestä

niin minä olen jeesus. Sitä päivää en ainakaan halua nähdä,jos Katri voiton vie.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hoitsu kirjoitti:

katri voittaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu