Kertokaapa tytöt, miten laitatte raudat
miehelle, siis useimmiten. Millaisia rautoja käytätte? Väännättekö miehen kädet selän taakse käsivarsilukkoon tai kaadatteko maahan? Kuinka kireälle väännätte raudat? Pakotatteko usein käsiraudoissa olevan miehen laukeamaan
käsiinne?
miehelle, siis useimmiten. Millaisia rautoja käytätte? Väännättekö miehen kädet selän taakse käsivarsilukkoon tai kaadatteko maahan? Kuinka kireälle väännätte raudat? Pakotatteko usein käsiraudoissa olevan miehen laukeamaan
käsiinne?
Vastaukset 1
Vanhimmat
Vastaan muijani puolesta.
Raudoittaa ranteet selän taakse pystyssä tai vuoteessa. Käyttää myös köysiä. En tietenkään vastustele tässä vaiheessa kuin nimeksi.
Pystyraudoituksen jälkeen panee koiran kaulapannalla liekaan ja vetää makuuhuoneeseen. Joskus hieman raippaa.
Useimmiten nyörittää kivekset ja peniksen.
Joskus pakottaa vuoteen viereen polvilleni ja liekaa jalan alta kiristäen ja toisella jalalla niskasta painaen, pakottaa nuolemaan jalkaansa/kenkäänsä. Raippaa jos vastustelen.
Sen jälkeen vuoteelle ja joskus runkkaus ja satulaan, joskus suoraan ratsastamaan, joskus nuoletus, joskus sidonta liikkumattomaksi ennen ratsastusta. Milloin mitenkin. Samoin jos raudoittaa tai sitoo suoraan vuoteessa. Kenkävaihe jää pois.
Minulle sopisi useamminkin mutta toteuttaa ainoastaan silloin kun minä en ole riittävän aktiivinen.
Olen kuitenkin aika tyytyväinen.
Muija on turhan huolestunut ranteisiin joskus jäävistä jäljistä. Useimmiten ne häviävät muutamassa tunnissa.
Kukaan ei ole vielä kysynyt mutta olen miettinyt vastauksen valmiiksi: Eukko pani köysiin ja nussi.
Todennäköisesti vastapuoli kiusaantuu: