KATRI EHDOTTOMASTI PARAS

Voittaja

Kartri on ehdottomasti paras finalisteista. Hänen äänivaransa on ihan eri luokkaa kuin muiden osallistujien. Parannusta on lavaesiintymiseen tullut koko ajan. Lavaesiintymistähän pystyy vielä kehittämään ja parantamaan . Eihän heillä kellään mitään laajaa kokemusta suurista yleisöesiintymisistä ole. Ilkka on taitonsa jo näyttänyt, hyvä lavaesiintyjä ja sillä siisti, siinä kaikki. Sama pätee Peteenkin. TSEMPPIÄ KATRI,OLET PARAS.

2

129

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • agnes pihlava fani!

      ei oo mun mielestä!tuomarit on oikeessa.EPÄ VIRE!

    • hilDAA

      MIten sä voit tykätä sellasesta maukujasta???! Niinku ne tuomaritkin sano, et tähtitaivas on täynnä tommosii... Ei siinä oo mitää omaa persoonaa!!! Miks joka vuosi melkein voittaa joku tollane kämäne, joka on samanlaine ku muutki laulajat?! Taas voittais joku Hanna Pakarinen... Samanlaista se Katrikin alkais laulaa. Parhaiten Agnes laulo. Mut Suomihan ON PIILORASISTINEN MAA! Mut kaikki vaa kannustamaa Katrii jos haluutte, et ei tuu mitää erikoista. (Julma totuus.)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      133
      1910
    2. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      834
    3. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      787
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      258
      717
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      64
      698
    6. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      669
    7. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      10
      653
    8. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      633
    9. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      77
      633
    10. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      200
      626
    Aihe