katri on massaa

Katrilla ei ole omaa persoonaa! Ulos se akka sieltä!!
5258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kruunattuna vuoden 2005 idols kuningattarena. nythän on jo ainakin naisista ykkönen.

Äänestä
  • Eli kaikkien suomalaisten idioottien possukuningatar.

    Äänestä

Kaikki jäljellä olevat ovat laimeita ja mitäänsanomattomia.
Voitaisiin lopettaa jo kisa ja todeta ettei tänä
vuonna löytynyt yhtään kunnon Idolia.

Äänestä
  • Ei yhtään enää kinnosta katsoa Idolsia. Tasapaksua massaa nää jäljelle jääneet. Ei mitään persoonallista. Mun rahojani ei enää mene äänestyksiin.

    Äänestä

lentää!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


^^ann3 kirjoitti:

Katrilla ei ole omaa persoonaa! Ulos se akka sieltä!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu