ja toisaalta jopa järkytys oli Agneksen tippuminen.
Vaikka Katria "fanitankin" niin osasin antaa arvoa Agneksen esiintymiselle. Olihan se äänen lausuminen "kömpelöä" mutta tämä Idolsin finaalisarja on jotenkin mennyt vähän niin kuten olisi seurattu mitä Agnes tekee.
Eilisen kisan perusteella jäi vähän sellainen tuntuma että Katri tippuu tai sitten Ilkka, tai sellaisen kuvan tuomarit antoivat, mutta oliko se sitten loppuviimeksi Ilkka Agneksen lisäksi siinä vaaravyöhykkeessä?
Peten ensimmäinen kappale oli mielestäni kaamea, samoin Ilkan molemmat kappaleet ja Katri lauloi sen toisen kappaleen "liian lujaa", osasi sentään tällä kertaa liikkua lavalla.
Kuten huomaatte, osaan olla kriittinen myös Katria kohtaan, vaikka olenkin Katri-fani.
Mutta iso yllätys oli Agneksen tippuminen, en siitä iloitse, en ole surullinen, mutta jäi jotenkin tyhjä olo Agneksen tippumisesta, en tiedä miksi.
YLLÄTYS!
Katri-fani
0
113
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti40330728Martinan lapset JÄLLEEN valjastettu valkopesureiksi
Ei tuo nainen todellakaan täysillä käy. Vauvakin tajuaa että kysymykset ja vastaukset ovat Martinan itsensä tekemiä, lapset vastaa mitä on käsketty. J4764141Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?972714Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1321879Teille, Venäjällä pelottelijat
Oletatteko ja väitättekö te, että Venäjä pystyisi tuosta vain miehittämään Suomen?5901654- 861584
Kakista se ulos nainen vihdoin viimein
Että haluat, kummatkin halutaan. Otan sinut kuumaan syleilyyn sitten.751561Ujostuttaa eräs aikuinen mies...
Mitä se tämmönen on... tuo mies aiheuttaa minulle ylimääräsiä tykytyksiä... Rohkeampana pyytäsin häntä ulos mut jospa hän... Miten mun vaistot ilmoit591488Jos me käytäs nainen
Ulkona niin mitkä olisi ne kolme asiaa joita tahtoisit kysyä tai kertoa minulle?721238