Kiitos äänestäjille kaikille

ja katsotaan jos ensi kerralla osaisi laulaa vielä vaikka enemmän nuotin vierestä :D
4296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuka hitto tätä Ilkkaa oikein äänestää??? Ikinä missään laulukilpailussa ole ollut niin mitäänsanomatonta (ja tällä kertaa myös väärin laulanutta) kilpailijaa. Että HUHHUH!

Äänestä

ilkka voittaa vaikka mite laulaisikin!!!se on vaan niin hyvä.......

Äänestä

siis tää on ilkalle !!!
Huudan koton ain täysii JESS!!! kun pääset jatkoon :D siis laula joku todella hyvä musa . mutta älä suomee ellei tarvii.TSEMPPII sulle ilkka!!! TOI ON HYVÄ ASENNE!!!äänestän sua sit finaalis!!!

Äänestä
  • JOS OOT ILKKA NIIN KERRO KENGÄNNUMEROSI..=dVAIKKA..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ilkka kirjoitti:

ja katsotaan jos ensi kerralla osaisi laulaa vielä vaikka enemmän nuotin vierestä :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu