kertokaa juttuja? entä mukavimmat pokat?
omituisimmat asiakkaat
5
1745
Vastaukset
- kuskiiksuk
KAIKKI asiakkaat jotka tulevat kyytiin perjantai-lauantai-iltana kello 23.00-05.30 välisenä aikana ovat perin omituisia!
- Leeena
tarkemmin,minkälaisia ja mitä ne tekee..Mun ukko ajaa taksii eikä kerro ikinä mitään,taitaa olla vähän pervo sekin..Nauttii vissiin näkemästään ja kuulemastaan.
- mollisko
Leeena kirjoitti:
tarkemmin,minkälaisia ja mitä ne tekee..Mun ukko ajaa taksii eikä kerro ikinä mitään,taitaa olla vähän pervo sekin..Nauttii vissiin näkemästään ja kuulemastaan.
tekee muuten aivan oikein,ei niitä juttuja mitä autossa kuulee saakkaan kertoa edes muijalle.
- kait
mollisko kirjoitti:
tekee muuten aivan oikein,ei niitä juttuja mitä autossa kuulee saakkaan kertoa edes muijalle.
kerron heti kun pääsen kopille tai essolle.ulassa oli ennen hyvä huutaa kuka kenenkin kanssa liikkui.
- Leeena
mollisko kirjoitti:
tekee muuten aivan oikein,ei niitä juttuja mitä autossa kuulee saakkaan kertoa edes muijalle.
nyt mitään nimiä mainitakaan,kerrotaanhan sairaalajuttujakin ilman nimiä.En ole niinkään kiinnostunut mitä asiakkaat puhuvat ja tekevät keskenään,vaan juuri näistä kuskille tehdyistä jutuista ja päinvastoin.Turha väittää ettei siel mitään varsinkaan yöaikaaan tapahdu,ellei sit kuski oo ihan pe....... revästyn näkönen,ei kai nää jutut ihan tuulesta oo.Huono maine mainitun ammatin harjottajilla,valitettavasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti40330820Martinan lapset JÄLLEEN valjastettu valkopesureiksi
Ei tuo nainen todellakaan täysillä käy. Vauvakin tajuaa että kysymykset ja vastaukset ovat Martinan itsensä tekemiä, lapset vastaa mitä on käsketty. J4764186Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?972725Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1331892Teille, Venäjällä pelottelijat
Oletatteko ja väitättekö te, että Venäjä pystyisi tuosta vain miehittämään Suomen?5901657- 861593
Kakista se ulos nainen vihdoin viimein
Että haluat, kummatkin halutaan. Otan sinut kuumaan syleilyyn sitten.751565Ujostuttaa eräs aikuinen mies...
Mitä se tämmönen on... tuo mies aiheuttaa minulle ylimääräsiä tykytyksiä... Rohkeampana pyytäsin häntä ulos mut jospa hän... Miten mun vaistot ilmoit591500Jos me käytäs nainen
Ulkona niin mitkä olisi ne kolme asiaa joita tahtoisit kysyä tai kertoa minulle?721245