Pete haluaa koko ajan kehittyä ja tulla yleisölleen paremmaksi, mikä kertoo oikeasta asenteesta esiintyvänä taiteilijana.
Mahtava nähdä jonkun tanssivan noin sielunsa kyllyydestä, saaden vielä muutkin mukaan joraamaan.
Ei varmaan epäilystä kuka pokkaa Idols-tittelin!!
Mahtava nähdä jonkun tanssivan noin sielunsa kyllyydestä, saaden vielä muutkin mukaan joraamaan.
Ei varmaan epäilystä kuka pokkaa Idols-tittelin!!
Vastaukset 3
Vanhimmat
kun Ilkka. Ilkka on sellanen tikku joka vaan hyppii lavalla, hyi hitto. Ihan kun joku huomionhakuinen lessupoika.
LAVALLA, SE ETTÄ SE ON PITKÄ JA LAIHA, ON OSA SEN PERSOONAA JUA TAVARAMERKKIÄ. nOSTAN HATTUA IHMISILLE, JOTKA USKALTAA OLLA OMIA ITSEJÄÄN, JA PANNA ITSENSÄ LIKOON. JOTEN ET VIITTIS HAUKKUA. PETEKIN ON HYVÄ TYYPPI, KATRIN TEESKENTELY JA IRVISTELY TAAS ÄRSYTTÄÄ!!!
Niinkuin Pete itsekin sanoi, että se harjoittelee ja näkee vaivaa jotta kehittyis paremmaksi, jotta ei sit myöhemmin tarvis jossi´tella. Kitelii kyllä loistavasta asenteesta. Ja kyllähän se näkyykin, parantaa viikko viikolta, toisin kuin muut...ehdotonta idolsin eliittiä...äänestetään Pete voittoon, se on sen ansainnut!