Miten

päässyt näin pitkälle? Eihän sillä ole lauluääntä. Ihan tavallinen suomalainen. Vissiin sillä pelleilyllä erottumalla muista. Pikkutytöt tietenkin tykkää, kun on niin lapsellinen ja laulelee lässytyksiä. Idolilta vaaditaan paljon muutakin!
2141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sellainen naapurin poika lapset tykkää kun tuo mieleen jonkun tutun

Äänestä
  • kyllähän ilkalla ääntä on aina sata kertaa enemmän kuin antti tuiskulla joka kuitenkin on aikalailla saanut fanipohjaa. ilkka kuitenkin vetoaa myös vanhempiin kuin vain pikkutyttöihin, toisin kuin antti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ilkka on kirjoitti:

päässyt näin pitkälle? Eihän sillä ole lauluääntä. Ihan tavallinen suomalainen. Vissiin sillä pelleilyllä erottumalla muista. Pikkutytöt tietenkin tykkää, kun on niin lapsellinen ja laulelee lässytyksiä. Idolilta vaaditaan paljon muutakin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu