:((

limez

Agnes tippui..nyyh.. :`((............ hän oli paras heistä kaikista finalisteista ja hänellä oli kiinnostavin persoona ja lava karisma. Kenen mielestä hänen olisi pitänyt pysyä kisassa? nyt sitten katri voittoon kun agnes kerran tippui.. Vastauksia odotellessa..

3

199

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ainakaan

      minun mielestäni ei

    • Agnesilla on

      nyt PALJON paremmat mahdollisuudet tehdä sellaista musiikkia kuin itse haluaa!! Ja kuulemme hänestä VARMASTI!! Mun mielestä EI MISSÄÄN NIMESSÄ mitään persoonatonta, massatavara Katria voittoon!! Enemmin sit vaikka noi pikkutyttöjen ja keski-ikäisten naisten suosikit Pete tai Ilkka!! Ja niistäkin mielummin PETE!! Se on sellaisen iloisen näköinen kaveri, joka saa pelkällä ulkonäöllään jo hyvälle tuulelle..

    • näin on

      Olet oikeessa Agnes oli valitettavasti kaikista paras.Olin hänen puolellaan koko kisa-ajan ja uskon että hän varmasti vielä näyttää ...silloin nämäkin jotka eivät olleet hänen puolellaan ovat polvillaan vielä hänen edessäään. Agnesille tsemppiä elämässä eteenpäin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      60
      3679
    2. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      47
      3679
    3. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2841
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      51
      2569
    5. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      54
      1973
    6. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      15
      1639
    7. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      21
      1609
    8. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1503
    9. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      106
      1317
    10. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      180
      1261
    Aihe