Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Lahtelaista?? S/m

moi
olen jonkin ajan miettinyt et mitäköhän tapahtui s&m yhteisö Lahden ketjureaktio heidän nettisivu on pidempiaika ollu kuollu ja en oo kuullu et siinnäpäis mitään bileitä pitään.
1788
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei reaktio kuollut ole ; ) Tosin yhdistyksen elo on ollut aikas hiljaista viime aikoina.
Marraskuussa kyllä käytiin porukalla PervParkissa stadissa. Omien bileiden järjestämiseen porukka taitaa olla liian pieni = /
Jos kinkyhenkinen seura kiinnostaa Sinua, ota yhteyttä! Yhteystiedot löydät sieltä nettisivuiltamme.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


piirreissä pyörivä kirjoitti:

moi
olen jonkin ajan miettinyt et mitäköhän tapahtui s&m yhteisö Lahden ketjureaktio heidän nettisivu on pidempiaika ollu kuollu ja en oo kuullu et siinnäpäis mitään bileitä pitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu