sannille 94v

ei ukko ole sinua hyljännyt.oli vaan pakollisia menoja.kirjoitin jo siitä 3:lla sivulla.mieti nyt kun oon jo 100v,niin outoja juttuja tapahtuu.paikat ei kestä,osat irtoo.ja ompeleet ei pysy nahassa kiinni kun on jo niin hauras.ja nenäkin on perseessä niin ei ees kunnolla nää eteesä.yritä ymmärtää.olethan itsekin vaan 94v.
6259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kyllä mä ymmärrän.Mutta eikö niska tule kipeäksi kun on aina nenä perseessä?Minulla on iso tekokulli kotona.Ostin sen ihan meitä varten.Ostin sinulle teko vitun.Kyllä orgiat alkaa kun tulet himaan.Laitan jo rasva purkin valmiiksi sängyn viereen.Sanni 94v ODOTAN!

Äänestä
  • Tunnistin viestisi Sakelle ja kävin aloituksessa.Sanni 94v

    Äänestä

  • jumalauta!tekokullillahan on hyvä vedellä sannia edes takaisin.välillä nopein ja välillä hitain vedoin.ja väliin ukko laittaa tarvittaessa glidiä tai jotain sianrasvaa.mitä nyt sattuu taskusta löytymään.ja sanni vetelee sit ukkookin,ukko tykkää siitä,ja paljon rasvaa väliin,niin kyllä se siitä liukenee ukonkin pyllyyn.etkö jo lähitienoo raiku jo siellä,ja jos kuuluu,niin minä se vaan ilosta karjun.että nyt saa ukko kovaa kyytiä.

    Äänestä

Hyvää yötä käyn nukkumaan!Jatketaan taas harjoituksia.Pidä huoli itsestäsi! Sanni 94v

Äänestä
  • sinullekin.ja nukuhan rauhallisesti.kädet peiton päällä.

    Äänestä

  • tiedät kuka kirjoitti:

    sinullekin.ja nukuhan rauhallisesti.kädet peiton päällä.

    En saanut unta ja taas olen tässä.Johtuu kai siintä kun pidin kädet peiton alla ja leikin lelun kanssa.Sen minkä ostin.Testasin.Kyllä on hyvä vehje.Kokeillaan yhdessä sitten kun tulet.Yritän nyt nukkua kädet peiton päällä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


löytynyt ukko kirjoitti:

ei ukko ole sinua hyljännyt.oli vaan pakollisia menoja.kirjoitin jo siitä 3:lla sivulla.mieti nyt kun oon jo 100v,niin outoja juttuja tapahtuu.paikat ei kestä,osat irtoo.ja ompeleet ei pysy nahassa kiinni kun on jo niin hauras.ja nenäkin on perseessä niin ei ees kunnolla nää eteesä.yritä ymmärtää.olethan itsekin vaan 94v.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu