Ptete ja Ilkka ovat paljon huonompia

laulajia kuin monet karaokelaulajat joita näkee baareissa päivittäin
3357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...etkä varmaan mikään muukaan opettaja, kun ett osaa kirjoittaa!:D

Mistäs hitosta sä sen muuten tiedät, ku ett edes pääse baareihin?!:D

Äänestä
  • olet munapää

    Äänestä

IDOLI ON MIELESTÄNI IHAN JOTAIN MUUTA KUIN SUOMEN PARAS LAULAJA. EIHÄN SE TUISKUKAAN KUULEMMA OSAA LAULAA MUTTA NIIN VAAN VIE SUOSIOLLAAN VOITON HANNASTA JANISTA.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laulun opettaja kirjoitti:

laulajia kuin monet karaokelaulajat joita näkee baareissa päivittäin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu