Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onko tosiaan

moikka!

onko se tosiaan emätin josta tulee pissakin? ja voiko peniksen työntää johonkin väärään reikään kuin siihen mihin kuuluu... vastatkaa please
4968
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tytöllä,niinkus oot pornosivuilta hokannu. Ei sen väliä oo mihin plarien väliin sen lykkää. Hyvää cutaa tekee kaikissa rakosissa.

Äänestä

kusi ei tule emättimestä, kyllä sille on ihan oma reikänsä ja sinne et pysty vehkeitäs työntämään. Perseeseen taas mahtuu mutta sinnekään ei voi ainakaan vahingossa eksyä.

Äänestä
  • millainens se virtsaaukko sitten on ja missä kohtaa...

    Äänestä

  • hyppy kirjoitti:

    millainens se virtsaaukko sitten on ja missä kohtaa...

    noin 5 millin reikä josta kusi sirraa tulemahan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyppy kirjoitti:

moikka!

onko se tosiaan emätin josta tulee pissakin? ja voiko peniksen työntää johonkin väärään reikään kuin siihen mihin kuuluu... vastatkaa please

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu