Tarjan suosio katoaa täälläkin

Täälläkin palstalla alkaa Tarjan kannattajat olemaan häviävä luonnonvara.Vieläpä tietenkin joku käy kuittaamassa kun ei ole tullut järkiinsä ja valinnut saulin linjaa.
1155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

suosio edellen vahva oikeilla palstoilla, politiikkapalstoilla, täällähän osa lukijoista ei saa edes äänestää, ovat nuoria. Eikä kukaan ota tuota massapostausta vakavissaan, millään palstalla, vaikka niin luulet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


palstanlukija kirjoitti:

Täälläkin palstalla alkaa Tarjan kannattajat olemaan häviävä luonnonvara.Vieläpä tietenkin joku käy kuittaamassa kun ei ole tullut järkiinsä ja valinnut saulin linjaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu