Valoa tarvitsevana painoin katkaisijaa ja huomasin ettei tapahtunut mitään. Nyt sitten pimeessä istun perkele.
HÖH
Kökkönen
7204
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
sähköt kunnossa lie kun tietokonekin toimii.
Voithan lukea ruudun valossa.
sun täytyy ottaa lamppu irti,ja lähettää se korjattavaksi.Kyllä Airamilla huolto pelaa.Ainakin Laihialla:)
Kiitoksia hyvästä vinkistä. Postilaatikkoon tunkemisessa oli pieniä vaikeuksia, kuului ihme rutinaa mutta kyllä se lopulta sinne lupsahti. Postimerkin taisin kyllä unohtaa :/
Ei siinä mitään merkkejä tarvita,kun niin pieneen pakettiinkin sen sait.Airamilla on kunnon liimat ja tärpätit,eli lamppusi tulee entistä ehompana takaisin.
Voikin alkaa järjestelemään lampulle kotiintulojuhlia... voi sitä kirkkautta ja valon päivää. Ehkä jopa banderolli ulko-oven yläpuolelle... hmmm.
No kyllähän se thermoksel onnaa RuuVaa kii !
MIKÄ LIE VIRNARA.