Vituttaa kun se näyttelijä vaihtui, olen ikuisesti katkera siitä. Olis ennemmin ollut vaikka jäänyt se Ninni ohjelmassa sinne opiskelemaan lisää missä olikin, siksi aikaa kunnes Ninnin oikea näyttelijä saisi opinnot lääkiksessä päätökseen. Tai sit oltais vaan tapettu hahmo tms ..
Ninni :(
6
3527
Vastaukset
- telkun katsoja
Olen kanssasi melkein samaa mieltä.
Vanha Ninni oli niin aito.
Tämä uusi Ninni on jotenkin jäykkä.
No mutta tämä oli vain mun mieli pide.
Olis muuten mukavaa tietää mitä ekalle Ninniä näyttelevälle nykyisin kuuluu.........- Anja
nykyinen Ninni honottaakin puhuessaan ihan ihmeellisesti.Oikein ottaa päähän kuunnella puhetta.Kyllä on tosi huono näytteliä.
- play-boy90
Anja kirjoitti:
nykyinen Ninni honottaakin puhuessaan ihan ihmeellisesti.Oikein ottaa päähän kuunnella puhetta.Kyllä on tosi huono näytteliä.
Surkea on. Onneksi ei ole näkynyt sarjassa vähään aikaan.
- Satu-nen
Tää uusi Ninni on mustakin aiva kauhea!!! Mä odotan aina, että kohtaus, jossa Ninni esiintyy loppuisi ja alkaisi uusi kohtaus uusien tyyppien kanssa...
- muuten ok
Olen harvinaisen samaa mieltä kanssasi. Ja onneks se virolainen häippäs siitä - toivottavasti lopullisesti. Kyllästytti ne kohdat, missä se oli. Ihan turha tyyppi koko sarjassa.
- Niiiin
AQrranko tyttö Ninniä esitti?Olisivat etsineet enemmän samantyylisen tytön.Hänhän oli hentoinen eikä varmaan olisi niin vanhan oloinen kun tämä Ninni.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271964
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001700Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy561336Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?731285Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311028Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47926Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51923Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44882- 108840
Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37830