Onko kukaan muu frendit-hörhö huomannu seuraavat juttuja frendejä katsellessa?
Joeyn agentti Estelle on sarjan alussa kätilönä kun Ross, Carol ja Susan saavat Benin.
Chandler ja Monica ovat ostamassa taloa ja katosvat samalla naapuri taloa jota Janice oli ostamassa niin kiinteistö välittäjää näyttelee sama nainen joka näytteli Stingin vaimoa joskus jaksossa jossa Phoebe halusi keinolla millä hyvänsä Stingin keikalle.
onhan näitä varmaan muitakin mutta nämä tuli nyt mieleen. oletteko te muut frendi fanit huomannu jotain tälläista?? hyvä sarja jota jaksaa katsoa aina uudestaan ja uudestaan...
FRENDIT
5
445
Vastaukset
- godisawoman
Jossakin jaksossa Phoeben piti hoputtaa muita, koska heillä oli kiire jonnekin. Lisa Kudrow (Phoeben näyttelijä) improvisoi sen verran, että osoitti samalla kirjahyllyssä ollutta kelloa. Lisa luuli kelloa oikeaksi, mutta myöhemmin hänelle kerrottiin sen olleen tekokello. Myöhemmin jossain jaksoissa Phoebe on osoittanut samaa kelloa, mutta on nyt tiennyt, että se on tekaistu.
Joskus näyttelijät olivat lukinneet jonkun sarjan kämpän oven Davidin (Rossin näyttelijä) kiusaksi. Ross paukkasi kohtauksessa ovesta sisään, mutta kävelikin sitä päin, koska muut näyttelijät olivat lukinneet sen hänen tietämättään.
Vanhoja juttuja, mutta tuli nyt ekana mieleen.- Tietäjä84
Entä toi ovijuttu ...näytettiiks se vai jaksossa???
- godisawoman
Tietäjä84 kirjoitti:
Entä toi ovijuttu ...näytettiiks se vai jaksossa???
Jossain haastattelussa, mikä tuli viimeisen kauden aikana Maikkarilta, joku näyttelijöistä kertoi ton jutun. Itse jaksossa ovi aukes ihan normaalisti.
- Tietäjä84
godisawoman kirjoitti:
Jossain haastattelussa, mikä tuli viimeisen kauden aikana Maikkarilta, joku näyttelijöistä kertoi ton jutun. Itse jaksossa ovi aukes ihan normaalisti.
Ois ollu aika outo jaksossa tommonen ...mut hauska XD!!!
- carrie
Tietäjä84 kirjoitti:
Ois ollu aika outo jaksossa tommonen ...mut hauska XD!!!
Mulla on sellanen muistikuva, että Phoeben veli näkyy jossain aiemmassa jaksossa pienessä osassa, ei muistaakseni edes puhunut mitään. Onko joku muu huomannut?
Tsekkaus imdb:sta, muistin oikein:
http://www.imdb.com/name/nm0000610/
Näytteli "condom boy'ta", jaksossa 2.6
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h603679- 473679
Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062841Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv512569Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.541973Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska151639Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p211609- 321503
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1061317- 1801261