Aaro hakkaa sen kiristäjän :o
Aaro hakkaa sen kiristäjän!
hoxxxxxxx
101460
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Se oli ite pyytänyt sitä sinne!
Ihanko tosi? Miusta näytti siltä, että Aaro aikoo vähän kurmoottaa poikaa.
pohtimaan, että oliko tämä mieshakija joku Aaron tuttava, jonka tarkoitus oli/on saada Laura luopumaan paikastaan...toisaalta tuo loppukohtaus tulevasta jätti taas miettimään, että tuleeko tälle uhoajalle selkäsauna.
Satu-täti kommentoi! Jään innolla odottamaan maanantain jaksoa! Miten sitä Joulun yli kestää, kun ei näe Aaroa? Kauheet vieroitusoireet! No onneks hänet tai siis Teemun ym. näkee Leikin varjolla 5.1.
Aaro haluaa taivuttaa Lauran "hellan ja nyrkin väliin".
kivaa saada vähän Aarolta selkään ;-).
No heh heh! Meni taas sairaaksi nää miun jutut.
aaro on ite pyyytanyt sen kiristäjän niinko kiki sano
sit ko aaro kay kaupassa kaikki nayttää keskarii ko ne ottaa oikeena salkkarit vähän järkee
Ootko nähny niin käyvän? Ihmiset on tosiaan idiootteja, kun luulevat, että Teemu on samanlainen kuin Aaro. Haloo! Eihän Teemu olis mikään näyttelijä, jos se esittäis itteään!
Veikkaan että se Lauran uhkailija on sama tyyppi jonka takia Aaro sai aikoinaan poliisista kenkää
Minusta tuntuu, että Aaro ei tiennyt tästä mieshakijasta etukäteen (ei siis juoninut), mutta kun kuuli Lauralta sen uhkailusta, niin tuli ovela ilme naamalle ja myöhemmin oli kääntänyt kelkkansa. Eli ilmeisesti jututti tätä kaveria ja saa sen nyt uhkailemaan Lauraa lisää tai jotain.
Voi sitä Aaron ketkua!
Mutta silti niin ihana, siis Teemu ei Aaro ehkä kuitenkaan ;-).