hifkn joukkue

mitä mieltä olette hifk:n joukkueesta pitäisikö penan hommata uusia pelaajia. tai potkia vanhoja pois? entä mitä mieltä ootte tom askeystä?
4268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Aika hyvä ketjun aloitus sulta.

Mitä me tehdään kahdella hyvällä maalivahdilla kun Askey vie ulkomaalaispaikan? Jannelle soisi jo viimeinkin sen lopullisen näyttöpaikan. Onhan herra torjunut IFK:n pahasta pulasta melkein finaaleihin vuonna 2004.

Hyökkäyksessä surffailee tällä hetkellä pahoja floppeja, kuten esimerkiksi White ja Murphy.
19-vuotias Pasi Salonen on näyttänyt jo tällä kaudella osaamisensa ja nakutellut pisteitä makeaan tahtiin.

Puolustus meillä on ehkä liigan parasta.

Äänestä
  • no ehkä ei onhan meillä Tony salmelainen joka on vikkelä taskuraketti

    Äänestä

ihan ok joukkue kun tsiigaa tätä kautta.ainoan kenet lähettäisin veke joukkueesta olisi kait Mark Murphy.ei ole mun mielestä täyttäny lainkaan odotuksia ja kai sen Whiten tilalle vois myös löytyä joku parempi.sitten en tiedä tosta Askeystä kun Lundell on ollu tänä kautena parempi niin aika turha se siinä mielessä on.voisi ihan hjyvin hankkia kovemman nimen hyökkäykseen sen puolesta...

Äänestä
  • en tiedä en osaa sanoa ehkä nostaisin enemmän omia junnuja esiin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


meitsi kirjoitti:

mitä mieltä olette hifk:n joukkueesta pitäisikö penan hommata uusia pelaajia. tai potkia vanhoja pois? entä mitä mieltä ootte tom askeystä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu