Pete on aivan karsea!! ehdin jo huokaista helpotuksesta ku se viime idolsissa putos aika alussa mutta ei.. Siitä, ja sen hullusta katseesta ei pääse eroon kirveelläkään.. Katri ja Ilkka finaaliin sanon minä!
P.P.P = pudottakaa pete pois!
11
720
Vastaukset
- busa
is best...
- -Idols-
Ota järki kätee!!! Se yrittää tunkee väkisin idolssii!!! Hulluhan se on. Ottais jo ekasta kerrasta opiksee: Yleisö ei tykkää ni ei voi mitää.
- rrrrrr
hanki elämä !!luuuuuseeeerrrr...
- luuseri
Onko sulla vaikeeta. Otan osaa. Peteä varten on nyt säästetty saldoja.
- Pete ja
vielä kerran Pete! Pete on ehdottomasti paras... siispä linjat kuumiksi...
- ............
Pete on aidoin jä hänen olen mieltynyt, ääneni annan hänelle
- kunhan
moni pysyisi ruodussa. Hyvä Suomi-poika.
- ulos se
Petessä ei ole mitään aitoa. Itsekeskeisyyden muotokuva! Haluaa kaikin keinoin julkkikseksi, eikä kaihda keinoja. Siinä sitten ollaan tyytyväisiä kun saadaan yksi narsisti taas tyytyväiseksi.
- väärä
mielipide. Peteä kannattaa nyt, kun pari viikkoa on jäljellä, jo aika moni. Pete on Suomalainen, (huom. isolla kirj.) mies. Nyt jätkät pidetään yhtä. Kirjoitelkoon muut mitä tahtoo... Peskeles. Nyt ei anneta periksi
- Petehän paras
Petehän on ehdottomasti paras; multakin heruu paljon puhelinääniä SporttiPojulle eli komealle ja hyvä-ääniselle Petelle!
- -Idols-
HYVÄ!!! Kaikki pitää Petee nii ihanana nii ihanana mut oikeesti se on iha karsee! PP= Pudottakaa Pete
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse964764Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1133912Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2083804Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1042210Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575771964Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801336- 1321248
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1621236- 531105
En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???4851038