öh, aloitus liittyen aiempaan

täällä on oma palsta näille nykyisille hörhöille; http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=119&conference=4500000000000223&subcat

voisitteko painua sinne (siis täysi-ikäiset, tietysti, muillehan asia ei kuulukaan)
11638
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

minusta aviorikoksesta pitäisi tehdä taas rikos. maksimirangaistus esim. puoli vuotta linnaa.

Äänestä
  • Miesväestöä linnaan passita! ;)

    Äänestä

  • jorojukka-kukka kirjoitti:

    Miesväestöä linnaan passita! ;)

    mulle on ihan sama kuka sinne menee.

    Äänestä

  • aatos kirjoitti:

    mulle on ihan sama kuka sinne menee.

    Mutta kuka tuon maksaa?

    Äänestä

  • kuka on tehnyt Sinulle pahaa :(

    Äänestä

  • Sanelman kirjoitti:

    kuka on tehnyt Sinulle pahaa :(

    niin? ei nyt ihan just kukaan.

    minusta vaan olisi vitun nastaa, että parisuhteessa elävien yksityiselämää kytättäisiin. täsmälleen, kuten tuota lakia ajavat ajattelevat. molemmista seuraa pahaa, mutta toinen olisi kiellettyä, ja toinen ei. tuo ehdottamani laki kriminalisoisi molemmat. ja sitten maailma muuttuisi täydelliseksi paikaksi elää.

    Äänestä

  • jorojukka-kukka kirjoitti:

    Mutta kuka tuon maksaa?

    ai nyt kustannuksilla onkin sitten väliä? varmaan sama instanssi, joka maksaa ostajien kyttäyksenkin.

    Äänestä

"Tässähän se tuubi jo onkin!"

Totta tosiaan, prostituutiolle oli ihan oma palstansa. Hyvä, hyvä, saadaan palstaa puhdistettua siihen kuulumattomista aloituksista.

Kiitti, Sanelma!

Äänestä

ja tottahan toki sefu siirtää kaikki prostituutiota käsittelevät viestit oikeille paikoilleen ;)
Siistiytyy palstakin pikkasen samalla.

Äänestä
  • ... mutta muistetaan vastedes että femakot eivät saa esittää chattikutsuja.

    ( Miksi shefu muuten itse noudatti ko. kutsua ja saapui paikalle, jos kutsun esittäminen oli sopimatonta käytöstä? Hänhän tuli chattiin juuri siihen aikaan jonka mainitsin kutsussa! Aika outoa...)

    Äänestä

Liittyvät olennaisella tavalla toisiinsa, siksi se on aivan sopiva aihe tälle palstalle. Toisekseen on jälleen syytä muistuttaa että rupufemakot eivät omista palstaa eivätkä näinollen päätä kuka tänne saa kirjoittaa ja kuka ei. Kaikilla on oikeus mielipiteeseen. Jopa femakoilla, ikävä kyllä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Sanelman kirjoitti:

täällä on oma palsta näille nykyisille hörhöille; http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=119&conference=4500000000000223&subcat

voisitteko painua sinne (siis täysi-ikäiset, tietysti, muillehan asia ei kuulukaan)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu