eräs tunnettu isäntä on hankkinut 2.2 diesel almeran ajoon...
nissan almera taksiin!
5
916
Vastaukset
- Tämähän
Tämähän käy mielenkiintoiseksi.
Minä ostin eilen jouluvalot.- ---
Mitkä jouluvalot ostit, paljonko maksoit niistä?
Oliko ne jossakin halvennuksessa???
- on???
paljonko on velan lyhennys almerasta? auto maksaa sentään yli 18000 euroa!!!
- Varmaan niin vähän että kan...
Varmaan niin vähän että kannattaa ajella kyytejä näillä toivottoman pienillä taksoillakin. Tämä isäntä tienaa viivan alle merkistä tulosta .
Muut kuskit varmaan ovat kateellisia kun eivät lainan lyhennykset haittaa ja voi vaikka välillä levätäkkin. - isäntä*
Varmaan niin vähän että kan... kirjoitti:
Varmaan niin vähän että kannattaa ajella kyytejä näillä toivottoman pienillä taksoillakin. Tämä isäntä tienaa viivan alle merkistä tulosta .
Muut kuskit varmaan ovat kateellisia kun eivät lainan lyhennykset haittaa ja voi vaikka välillä levätäkkin.Kerrankin täällä puhutaan järkeäkin!!! Hyvä huomio.
""eivät lainan lyhennykset haittaa ja voi vaikka välillä levätäkkin.""
Ihan kuin minun ajatuksiani!
Lepäänkin runsaasti, HYVIN RUNSAASTI, en käytä ajomiestä ja silti verotettavaa on yhtä paljon, jopa enemmänkin kuin ahkeralla mersumiehellä! Kun ostin halvan auton kätteisellä.
Ajattelemisen aihetta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti40330728Martinan lapset JÄLLEEN valjastettu valkopesureiksi
Ei tuo nainen todellakaan täysillä käy. Vauvakin tajuaa että kysymykset ja vastaukset ovat Martinan itsensä tekemiä, lapset vastaa mitä on käsketty. J4764141Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?972714Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1321879Teille, Venäjällä pelottelijat
Oletatteko ja väitättekö te, että Venäjä pystyisi tuosta vain miehittämään Suomen?5901654- 861584
Kakista se ulos nainen vihdoin viimein
Että haluat, kummatkin halutaan. Otan sinut kuumaan syleilyyn sitten.751561Ujostuttaa eräs aikuinen mies...
Mitä se tämmönen on... tuo mies aiheuttaa minulle ylimääräsiä tykytyksiä... Rohkeampana pyytäsin häntä ulos mut jospa hän... Miten mun vaistot ilmoit591488Jos me käytäs nainen
Ulkona niin mitkä olisi ne kolme asiaa joita tahtoisit kysyä tai kertoa minulle?721238