VOI PER***E!

Ja tällä palstalla tänään jotkut vielä ihmetteli, että miks ihmiset yhä vain puhuu ja kirjoittelee Agnesista.

Well...siihen näkyi syy noissa esityksissä. 2/3 niistä oli jopa järkkyjä. Eikä mukana ensimmäistäkään millä ansaitsisi voiton kisassa.
3214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Asiaa,,,Agnesta olisi tänään tarvittu.

Äänestä
  • ei siitä sen enempää

    Äänestä

katsomisen arvoista jos Agnes olisi ollut. Tosi latteita esityksiä. Katri oli muuttanut tyyliä rockimmaksi, yrittää vissiin saada äänet Agnes faneilta. Mutta en aio sitä äänestää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


A. Rose kirjoitti:

Ja tällä palstalla tänään jotkut vielä ihmetteli, että miks ihmiset yhä vain puhuu ja kirjoittelee Agnesista.

Well...siihen näkyi syy noissa esityksissä. 2/3 niistä oli jopa järkkyjä. Eikä mukana ensimmäistäkään millä ansaitsisi voiton kisassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu