KATRILLE

TUO ROKKI LOOKKI.... tuntuu kuin se yrittäis päästä voittoon imitoimalla Hanna Pakarista.
2167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

näytti lähinnä 5 centi huoralta koko muija

Äänestä

Katrilla on ollut paras 'look' semifinaaleissa ja ensimmäisessä finaalissa. Sen jälkeen on tyyli horjunut pahasti laidasta laitaan.. Katri on nätti tyttö, eikä hänen päälle tarvitseisi vetää kaiken maailman kolttuja, kun 'yksinkertaisen tyylikäs' pukisi häntä parhaiten.. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EI SOVI kirjoitti:

TUO ROKKI LOOKKI.... tuntuu kuin se yrittäis päästä voittoon imitoimalla Hanna Pakarista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu