Kolehti käyntiin että saadaan tolle Jaanalle geishakuulat.
Keräys Jaanalle - osallistu mies!
Minä
121423
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
sille sirkusnorsu. tekee nimittäi helveti paljo temppuja ja omistaa kaks isoo letkua.
toisella se panee ja toisella se imee paskat putkistoista ulos.
nuo pikkukaluset innostuivat mollaamaan minua porukalla,mutta antaa olla kyllä minä ymmärrän että se harmittaa kun me naiset haluaisimme kunnon kalua sisäämme ja nuilla ei ole tarjota kuin sellaista tynkäkikkelia joka ei tunnu missään.Sanokaa nyt muutkin naiset mielipiteenne että olenko ainut joka tykkää hieman isommasta,kun ne on minun kimpussa jatkuvasti,niin jospa ne sitten uskoisivat,että näin vain asia on. :-)))))
suolla taitaa olla värkki väljä kun isoa haluat . vaikka en omaa jätti mulkkua kaikki naiset on kiitelly jälkeen päin
...ja muille ison perässä huutaville. Miehenä olen kyllästynyt veteliin ja isoihin pilluihin! Ne vaatisivat tosi isoa - ei meikäpojan 22,5 cm
riitä! Saan joskus pyytää anteeksi kun osuin seinämään! Mutta asiallisesti, naiset!! Oletteko oikeesti ajatelleet tarjoamanne lihan velttoutta? Sen ei tarvitse olla väljä ja veltto. Harjoittelemalla saa hyvät orkut jo peukalolla!!
Vaikka oon mies - tiedän tämänkin!!
Siis - EI KU HARJOITTELEEN!
Jaana, etkä tajua monen kokeneen naisen suulla monta kertaa ja monessa paikassa sanotun tosiasian. Normaali on paras. Pieni ja iso eivät. Iso tekee ahtaat paikat verisiksi. Mitä sitten pitää ahtaat paikat omistavan naisen tehdä? Nää kysymyksesi ovat ihan tarpeettomia. Mä olen saanut 5 lasta saaneen naisen paikan ihan täyteen, tänäänkin. Mitä ihmettä jaanailet turhilla jutuilla!
viikkoon minun silmääni että joku olisi kehunut pientäkalua.On varmaankin jollakin toisella foorumilla,mitä minä en ole nähnyt.Eivät varmaankaan kukaan uskalla naisista puhua mitään kun te ootte niin vihaisia kun kehutaan sellaista mitä sinulla ei ole.Noo hyväkyn olet saanut vaimosi tuntemaan,että täytät hänet kunnolla.Mutta on siinä pieni pelko että hän valehtelee sinulle jotta tuntiset olisi polleaksi.
:-)))))
Taas väärä Jaana sotkee väliin.
Joko hiilikeppikin huitelee porttikongiin.Viiltele itseäs.Niinhän teki tämä dokumentissa monen sadan panon kone.Että tuntis edes jotain.
Taitaa Jaanalla olla melko tilava kukkaro. Voi mies parkaa,joka tollasta joutuu paneskelemaan. Taatusti haiseekin pahalle.
Ja älkää nyt vaan kysykö siltä mitä rinnoista jäi jäljelle lasten imetyksen jälkeen...yök, ihan pahaa tekee jo ajatuskin.
Hommatkaa sitten tarpeeksi isot, esim. pesäpalloja. Olen niin tottunut saamaan isoa.
Vai mitä tytöt?
Täällä on toinenkin jaana joka koittaa provosoida aina välissä näitä minun ajatuksia,mutta yritän parhaani mukaan iskeä aina jälkikommentin jotta tiedätte milloin se vääräjaana on kyseessä,koska olen monta kertaa häntä pyytänyt vaihtamaan nimimerkkiä esim.jaana2 ,mutta ei näy olevan apua,hän haluaa kai vain kiusata minua.
2. Jaana "Hajuherne" Anttila, 450 vetoa, 22 orgasmia. Runkkasi ensimmäisen orgasminsa pikkuhousut jalassa jonka jälkeen laittoi ne päähänsä. Menettelystä tehtiin valitus, apuvälineitä kun ei saanut käyttää. Valitus hylättiin kun tuomaristo sai jokainen Jaanalta pikkuhousut lahjuksiksi.