PETE ON PERSOONALLISEN NÄKÖINEN

Pete jatkoon!

2 numeroon 17101
7389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

vielä

Äänestä
  • PETE ON CHUBBY vartaloinen jenkkakahvainen bon jovi kopio.

    Äänestä

EI TOLLANEN VIIDENPENNIN BON JOVI KOPIO KOVIN PITKÄLLE PÄÄSE. MATKA PÄÄTTYY TÄNÄÄN.

Äänestä
  • on tuoki kommenntti typerä tos ylhäällä.
    ei se kroppa auta jos laulaa aika lai falskisti.
    katrin hyväks kuus nolla tänpäivänen, vaikkei ne kyl kukaan kovin kummosia oo olleet..

    Äänestä

  • Parempi ulkonäkö ja ääni kun nössö-lälly bovilla, jota ei pysty kuuntelee eikä katselee! MUTTA PETE RULES!

    Äänestä

  • kroppa ei ratkaise tosiaan kirjoitti:

    on tuoki kommenntti typerä tos ylhäällä.
    ei se kroppa auta jos laulaa aika lai falskisti.
    katrin hyväks kuus nolla tänpäivänen, vaikkei ne kyl kukaan kovin kummosia oo olleet..

    ihan sama kun samaa mitä saa koko ajan kuulla, että kuinka Katri on seksikäs ja kuinka se hyvännäköinen. Eikö miehistä voi sanoa samaa?

    Äänestä

No, niin on. Mutta minkä sitä ulkonäöllensä voi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


IHANA PETE kirjoitti:

Pete jatkoon!

2 numeroon 17101

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu