Mikään biisi ei yllätä ja entä se lopussa oleva sohvalla istuminen. Voi kun mua jännittää kamalasti....ja voi että kun mä eläydyn toisten putoamiseen tunteella.....niin tekopyhää että sekin näkyy kotikatsomoon asti!
Katri ärsyttää!!!!
17
841
Vastaukset
- sandy
ihan samaa mieltä.:)
- se..
iso tukka ainakin jos ei muuta. Yritetäänkö siitä tehdä jotain Linda Lampenius kopiota tai jotain.
- :D :D :D
Rod Stewartia???
- BLONDS HAVE MORE FUN
hiirulainen taidat olla vaan kateellinen.Itselläni on samalainen pidenetty ja tuuhenettu ja kateellisia riittää.Ja olen yhtä LÄSKI kuin Katri.Ei kyllä ole ikinä kukaan läskiks haukkunut.Söpöks enkeliks kyllä.
- ihan...
...omasta tavastasi toimia?
- puuhka
sinä hauska.....
- kokooh
Voittaja!
- katsele
jos niin ottaa pattiin. Televisiossa on nappula josta sen saa kiinni., MUTTA IHANAA!!!! KATRI VOITTAA VARMASTI.
- osuit naulan kantaan
Katrin epävireisyys takaa sen että Ilkka on varma voittaja. Katrin "eläytyminen" menee todellakin yli, säälittävää äänien kalastelua finaalia varten, ei tuota toivottua tulosta.
- ?????
näkee miten KATEELLINEN olet Katrille ulkonäöstä , mahdat olla tosi ruma.Itse olet tekopyhä anna toisten voittaa rauhassa asia ei kuulu sun kaltaisille ÄÄLIÖILLE.
- puuhka
Rumaksi ei ole sanottu ikinä, etkä sinäkään sitä sieltä voi todeta.
Pysy asiassa ÄÄLIÖ! - ?????
puuhka kirjoitti:
Rumaksi ei ole sanottu ikinä, etkä sinäkään sitä sieltä voi todeta.
Pysy asiassa ÄÄLIÖ!kakara!!!!!
- tekoitkun vääntäjä
mutta tällä kertaa se ei saanut itkua tulemaan, naamaa vaan väänsi. Niin tyytyväinen oli vaan omasta puolestaan ja siitä kun saa nyt olla Ilkan kanssa kahdestaan.
- KATEELLISET
LEHMÄT!
- olla samanlainen
KATEELLISET kirjoitti:
LEHMÄT!
lihava lehmä niin ku Katri
- ei saa
olla samanlainen kirjoitti:
lihava lehmä niin ku Katri
Katrista tekemälläkään.
- KeuKeu
Onpas täällä katkeraa väkeä.
Totta pirussa sitä jännittää ihan oikeasti jos on
kyse siitä pääseekö viimeiseen finaaliin vai ei.
Perustele "puuhka" miksi jännitys ei muka olisi aitoa.
Tottakai minäkin haluaisin jatkoon, mutta jos kisaajat
olisivat ystäviä, kyllä heidän tippumisensa
samalla surettaisi.
Perustelisitko senkin mikä hommassa on tekopyhää?
Taidat vain itse olla ihminen joka ei uskalla
näyttää tunteitaan ja siksi haukkuu kaikkia muunlaisia
näyttelijöiksi.
Odotan asiallista vastausta kysymyksiini. Esim.
"oot vaan väärässä" ei ole asiallinen vastaus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 684537
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h704292Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1112947Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv692854Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p222156Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.582008Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska151689- 321513
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1111383- 1851298