Fantasiointi

LeppoisaMies

Kuinka muilla fantasiointi? Meillä lemmiskelyn tiimellyksessä puheet käyvät usein siihen mikä kiihottaa suuresti. Kolmas ihminen kanssamme. Orgasmin/orgasmien jälkeen se ei enää kaikilta osin tunnukaan niin hienolta ajatukselta. Kuitenkin ajatus jäytää (ilmeisesti) meidän molempien mieliä.

Mitä sitten jos fantasiansa toteuttaa? Meneekö viehätys koko asiaan vai tuleeko fantasian toteutuksesta helposti tapa? Tahtooko samanlaista lisää jatkuvasti? Hyppiikö sitä touhusta rohkaistuneena helpommin vieraisiin?
Käyvätkö haaveen toteutuksen jälkeen vaatimukset vaan villeimmiksi?

5

2076

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kenties joskus

      Meillä on myös käyny samat asiat mielessä,etenkin pienessä sievässä on vaimon kanssa puhuttu että saattas olla melko rietasta touhuta jonkun muun parin kanssa,mutta orkkujen jälkeen tulee hyvin epävarma olo.Minulla ainakin ehkä olis vaikeuksia pelkän kolmennen pyörän kanssa jos itse en sais samalla temmeltää toisen naisen kanssa.Kenties joskus tulee testattua sekin, jos sopiva pariskunta tulee vastaan.No niin konkarit ja muuten ryhmässä testanneet kommentteja kehiin.

      • LeppoisaMies

        No eipä meitä fantasioijia olekaan montaa täällä suomenmaassa.

        Mulle voit meilata os. [email protected], jos haluat/haluatte, että vaihdettaisiin enemmän ajatuksia asiasta.


      • Mies_
        LeppoisaMies kirjoitti:

        No eipä meitä fantasioijia olekaan montaa täällä suomenmaassa.

        Mulle voit meilata os. [email protected], jos haluat/haluatte, että vaihdettaisiin enemmän ajatuksia asiasta.

        Moikka,

        Meillä minä olen tuo fantasioija - kuinka naiseni saisi vierasta ja minä katselisin vierestä.

        [email protected]


    • Jaettu rouva

      Mies sai fantasiansa toteutettua jo vuosia sitten pitkään asiasta ruikutettuaan. Nyt vierasta pitää olla säännöllisesti, eli siitä on tullut tapa. Molemmat on käyty vieraissa sittemmin. Eli ei voida enää luottaa toisiimme. Ns. vierailevat miehet ovat sotkeutuneet meidän muihinkin asioihin. Yhden vaimo myös, joka sai selville miehensa tekosia ja jolle syntyi käsitys, että miehellä on rakkaussuhde minuun. Yhdestä miessuhteesta tuli liian läheinen minulle, harkitsin mieheni jättämistä. Ei siitä mitään hyvää ole koitunut meidän liittoon.

      Jos saan antaa neuvon niin jättäkää asiat sinne fantasioihin, älkää toteuttako käytännössä. Se ei ole koskaan käytännössä niin hienoa kuin kuvitelmissa ja pilaa monta hienoa asiaa teidän välillänne.

    • ...aina tulee kaikkea unelmoitua. Minullakin on tosi vilkas mielikuvitus niin kyllähän sitä paljon löytyy sexistä juttuja mitä tekis mieli kokeilla. Ikää kun on jo 40v. niin paljonhan sitä on sexiä tullut harrastettua, mutta ei vielä ryhmässä. Vaimolle en ole vakavissani sitä vielä uskaltanut ehdottaa.

      Voi sitä paitsi olla, että kaikkia fantasioita ei edes kannata toteuttaa. Tämä ryhmäseksi saattaa olla juuri sellainen, minkä aionkin pitää vaan fantasiana. Saattais nimittäin tuhota hyvän parisuhteen tolla leikillä jos kaikki ei meniskään ihan putkeen. Paljon muita fantasioita meinaankin sitten kahdestaan muijan kanssa toteuttaa. Vain mielikuvitus on rajana.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      94
      3692
    2. Nainen olet minun

      Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli
      Ikävä
      45
      3084
    3. Sille ei voi enää mitään

      Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.
      Ikävä
      91
      2661
    4. Harmi jos ei enään nähdä

      Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki
      Ikävä
      57
      2390
    5. Mukavaa päivää

      Miehelle 🖕❤️‍🔥 Kahvia ja kävelylle🌞
      Ikävä
      61
      2378
    6. Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun

      mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??
      Ikävä
      117
      2327
    7. Merja Kyllönen: Ero

      Joko uusi kierroksessa
      Suomussalmi
      123
      2266
    8. Vau miten upea nainen!

      Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.
      Tunteet
      21
      2244
    9. Kunpa minä tietäisin

      Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv
      Ikävä
      21
      2193
    10. En voi sanoa että toivon sinulle hyvää.

      Ei meitä ole tarkoitettu yhteen.
      Ikävä
      64
      2070
    Aihe