taksissa seksiä?

onko harrastettu?
125813
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

taksissa nyt koskaan mitään, höh...

Äänestä

vuoron jälkeen oli penkillä spermaa. onneks oli nahkajakkarat!

Äänestä

Ennen vanhaan oli paljon tapana maksaa matkoista ns."luonnossa"!

Äänestä

korkeintaan jonkinlaista esileikkiä.

Äänestä
  • Oletko todellakin sitä mieltä, että nykyajan taksikuskit eivät enää "repäise sauhuja", kun holli tulee?

    Äänestä

Täyden palvelun saa, ainakin meillä. t.taksikuski

Äänestä

takapenkillä runkkasin sormilla erään paarituttavuuden pimpsaa samalla kun kiihkeästi vaihdettiin räkää , limasilla käsillä kaivoin euroja lompsasta taksikuskille kun päästiin perille , lähinnä sitä äijää vaan nauratti ?

Äänestä
  • niistä rahoistahan olisi voinut saada vitun tuoksua ja mennä runkulle ja haistelee rahoja.

    Äänestä

jos suharin omaa runkkaamista voi seksinä pitää.

Äänestä
  • Ompahan tullut nusaistua taksarin kanssa useammankin kerran! Eli maksu luonnossa...

    Äänestä

  • asiakas kirjoitti:

    Ompahan tullut nusaistua taksarin kanssa useammankin kerran! Eli maksu luonnossa...

    Taisitpa suharina kirjoittaa omasta päiväunestasi..

    Ei kukaan anna niin halvalla yksinkertaiselle luuserille.

    Äänestä

Ex-mieheni "söi kuormasta" turhankin useinkin ja käsittääkseni kaikkein kännisimmät ämmät olivat helppoja.
Kerran toi tuliaisina melkoisen ärhäkän pöpön minulle, joten asianlaita paljastui sitten minullekin. Mokoma paskiainen on niin tyhmä, että paneskelee aina paljaalla!

Onneksi olen päässyt eroon mokomasta. Mutta, akat varokoot ja myös te miehet joiden akat kulkee paljon taksilla: mun exä on yhä suharina pk-seudulla ja seuraava pantava voi olla sun akkas! Ja sillä voi olla tuliaisia...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten on kirjoitti:

onko harrastettu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu