mun entinen poika ystävä vei mun siskolta neitsyyden mä haluisin kostaa sille paskalle
onks jollain käynyt samoin
tea
51604
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Eihän tehtyä saa tekemättömäksi. Miten sä voit tietää onko siskolta 'viety' neitsyyttä vai onko hän halunnut päästä siitä. Mun tytär halusi 16-vuotiaana päästä siitä ja yks kaveri häntä auttoi. Ei toinen voi mennä toisen sijaan.
Ainakaan kostaminen ei hyödytä mitään. Ethän sä voi paljoa tehdä, koska poikaystäväsi on entinen. Kosto on suloista vain sillä hetkellä kun sitä niin luulee ja tuntee, mutta se ei enää muuta tehtyä.
Jos entinen poikaystäväsi on 18-vuotias tai vanhempi, ja siskosi alle 16-vuotias, niin ilmoitat poliisille ja pistävät pojan lusimaan :)
Jos poika on alaikäinen tai siskosi 16-vuotias tai vanhempi (eikä raiskaustakaan tapahtunut), niin et voi paljoakaan asialle.
jos molemmat on ala-ikäsiä se on jätkä joka saa sakot. että semmosta tasa-arvoa :)
On joo tosi hyvää tasa-arvoa!! sanoisin törkeetä... tosin omalla tavalla ymmärrän asian...
Se vituttaa tosi paljon...tiedän...!
Ja mä tiädän senki et se sattuu aika helvetist...
ja et sä taidat rakastaa sitä viäläki...?!
No pistäs paremmax...mun paras kaveri meni mun jätkä kaverin kans sänkyy mun nokan edes...ja sen jälkee se kysy et mist mä olen sil vihane..?!
Sit mun serkku meni mun jätkäkaverin kans sänkyy...no ei siin viäl mitää mut sit mun toinen kaveri vei mun toisen jätkäkaverin...no sit mä hankin uuden ja se vei senki...sit mä löysin taas uuden ja mun taas kerran kaveri..(eri)vei sen heti ku se näki et mul ja sil on jotain pelii...
Tämä kaikki tapahtu 2 vuoden sisällä....sille yhdelle jätkaveril mä menetin neitsyyden ja mä rakastin sitä enemmän ku ketään muuta ikinä ja rakastan vieläki...ja tottakai mä tykkäsin niist kaikist kenen kans mä olin ollu...pikku hiljaa muaki alkaa vituttamaa...mut kenellekkään niist mun kavereist mä en oo sanonu mitää...minkäs sille voi...!?