Outo homma

Seksin airut

Olettekos uskovaiset koskaan miettineet Aatamin ja Eevan elämää paratiisissa?

Aatami hengaili yksikseen ja katteli kun eläimet teki "sitä". Varmaan tuli miehelle mieleen, että oispa kiva koittaa...

Sitten Jumala lopulta teki hänelle täydellisen naisen. Todennäköisesti kaunein nainen, mikä ikinä on täällä tallustellut.

No mitä tapahtui. Aatami ja Eeva hengailivat yhdessä alasti ja mitään ei tapahtunut! Jos minä näkisin täydellisen kauniin alastoman naisen joka vieläpä pitäisi minusta, niin "heijari" olisi väistämätön. Ja kaipa sillä täydellisellä naisellakin halunsa olisivat varsinkin kun minäkin olisin täysin täydellinen fyysisesti ja henkisesti.

Lapsia pukkaisi varmaan välittömästi koska olisimme täydellisiä myös hedelmällisessä mielessä. Kun vielä Herra yliherra antoi määräyksen että lisääntykää, niin olisi kait sitä käskyä mielellään noudattanut.

Mutta eikä mitä. Siellä se pariskunta hyysäili kaikkea muuta ja lopulta söivät väärästä puusta.

Sitten vasta alkoi seksi kiinnostaa ja penikoita sikiämään! Ihan älyttömän tuntuinen tarina. Minusta se ei voi olla kovin totuudenmukainen. Onko teillä kunnon selitystä asiaan?

3

335

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • puhuri

      Raamattu on kalevalaistyyppinen tarinakirja.

    • Eeva ja Aatami

      olivat ulkoiselta olemukseltaa lähinnä apinan kaltaisia. karvaisia ja matalaotsaisia. Sellaisia on joskus vieläkin joukossamme ihmisinä.
      He muistuttavat meitä Aatamin ja Eevan ajoista.
      Se siitä niiden alkuihmisten kauneudesta.

      • Karttakeppi

        Lueppas uudestaan ja tarkasta kronologinen tapahtumajärjestys. Miksi eivät kaltaisesi Höpönassut koskaan ota selvää asioista vaan esittävät hupaisia omia satujaan...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      403
      30637
    2. Martinan lapset JÄLLEEN valjastettu valkopesureiksi

      Ei tuo nainen todellakaan täysillä käy. Vauvakin tajuaa että kysymykset ja vastaukset ovat Martinan itsensä tekemiä, lapset vastaa mitä on käsketty. J
      Kotimaiset julkkisjuorut
      476
      4096
    3. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      97
      2697
    4. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      132
      1865
    5. Teille, Venäjällä pelottelijat

      Oletatteko ja väitättekö te, että Venäjä pystyisi tuosta vain miehittämään Suomen?
      Maailman menoa
      589
      1643
    6. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      86
      1579
    7. Kakista se ulos nainen vihdoin viimein

      Että haluat, kummatkin halutaan. Otan sinut kuumaan syleilyyn sitten.
      Ikävä
      75
      1555
    8. Ujostuttaa eräs aikuinen mies...

      Mitä se tämmönen on... tuo mies aiheuttaa minulle ylimääräsiä tykytyksiä... Rohkeampana pyytäsin häntä ulos mut jospa hän... Miten mun vaistot ilmoit
      Ikävä
      59
      1477
    9. Jos me käytäs nainen

      Ulkona niin mitkä olisi ne kolme asiaa joita tahtoisit kysyä tai kertoa minulle?
      Ikävä
      72
      1228
    Aihe