Perheenpää

On aina ollut nainen. Naiset ovat aina manipuloineet ja käyttäneet miehiä hyväkseen.
2236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sitten vain ole missään tekemisissä tuon kieron sukupuolen kanssa? Onneksi homous on ihan pop nykyään.

Äänestä
  • Halua enää edes manipuloida miehiä. Maailma on täynnä vaan itsekkäitä, kostonhimosia narttuja. Nyt naiset keskittyy vain miesten halveksumiseen ja alistamiseen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uros kirjoitti:

On aina ollut nainen. Naiset ovat aina manipuloineet ja käyttäneet miehiä hyväkseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu