minkä ikäinen on se lesta-ilkalle paksuna oleva likka? sehän heilutti sitä kylttiä yleisön joukossa jossa luki"ilkka olen paksuna sulle" ilkka tosin luuli ensin että siinä luki"ilkka olen paskana sulle"
minkä ikäinen?
9
1025
Vastaukset
- mutta............
en tiedä likan ikää,mutta muistan tuon jutun oli haastattelu idols extrassa,KERTOKAA SEN LIKAN IKÄ!!!
- sen likan olevan
arvioisin sen likan olevan n.17 vuotias
- se on jotain
ehkä noin 18 vuotias.
- mutsi
Siinä kyltissä luki kyllä: Ilkka, olin paskalla suolla.
- kyllä siinä luki!!
olen paksuna sulle....seuratkaa idolsia niin tiedätte!ilkan akka on paksuna PISTE!
se on tosi kuin vesi,seuratkaa sarjaa ennen kuin kommentoitte!lesta saa pennun jonkun likan kans! - hei oikeesti
kyllä siinä luki!! kirjoitti:
olen paksuna sulle....seuratkaa idolsia niin tiedätte!ilkan akka on paksuna PISTE!
se on tosi kuin vesi,seuratkaa sarjaa ennen kuin kommentoitte!lesta saa pennun jonkun likan kans!Heitättekö nää läpällä vai ootteko oikeesti noin tyhmii? Se oli läppä se kyltti:D. Tuskin kukaan heiluttelis sellasta kylttii jos se olis oikeesti raskaana:D. Toivottavasti ootte heittäny noi kaikki läpällä, mut eihä sitä koskaan voi tietää ottaen huomioon miten tyhmii keskusteluja tääl on ollu.
- niinpä!
hei oikeesti kirjoitti:
Heitättekö nää läpällä vai ootteko oikeesti noin tyhmii? Se oli läppä se kyltti:D. Tuskin kukaan heiluttelis sellasta kylttii jos se olis oikeesti raskaana:D. Toivottavasti ootte heittäny noi kaikki läpällä, mut eihä sitä koskaan voi tietää ottaen huomioon miten tyhmii keskusteluja tääl on ollu.
jos ois ollu läppä,niin miksi sitä ei sanottu,vaan vaiettiin=ILKKA ON KOHTA ISÄ!
- Ilkiö
niinpä! kirjoitti:
jos ois ollu läppä,niin miksi sitä ei sanottu,vaan vaiettiin=ILKKA ON KOHTA ISÄ!
Mahtavaa logiikkaa. Oletko koskaan harkinnut tutkijaksi
ryhtymistä?
Saataisiin aikaan paljon enemmän tieteellisiä
julkaisuja kun pystyisit todistamaan kaiken yhtä nopeasti. - haha
Ilkiö kirjoitti:
Mahtavaa logiikkaa. Oletko koskaan harkinnut tutkijaksi
ryhtymistä?
Saataisiin aikaan paljon enemmän tieteellisiä
julkaisuja kun pystyisit todistamaan kaiken yhtä nopeasti.täällä on näkojään uusia toimittajia juorulehtiin...pitäähän ne jutu jostain tempasta ku oikeesti julkkisten elämä on ihan tavallisen tylsää!! :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15511788
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485423Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p434437Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323632Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392728Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191926Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1071646Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3611601Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?971499Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361441