Ennemmän mustia suomeen!!

Suomi pitäisi ottaa ennemmän pakolaisia afrikasta tänne! Myös turkit olisivat tervetulleita! Taidanpa äänestää vasemmistoliittoa!
3227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Maapallomme viimeiset vasemmistohihhulit ovat Kuubassa asti, joten tervemenoa mustikka !
Ja Castrolle terveisiä..... ;)

Äänestä

Tervetuloa kaikki kansat suomeen mutta ensin on puhdistettava epäisänmaalliset suomensvenskit pois maastamme!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Mustikkamies kirjoitti:

Suomi pitäisi ottaa ennemmän pakolaisia afrikasta tänne! Myös turkit olisivat tervetulleita! Taidanpa äänestää vasemmistoliittoa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu