wwe huonoin

Kuka on huonoin rawista ja smackistä.
carlito ja jbl
2217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

en ole katsonut ainakaan 15 vuoteen mitään tälläistä että sanoisin hulkin olevan kovin jätkä.

Äänestä

Yhdyb kanssas ainakin JBL:n suhteen, myös ehkä HHH, on huono häviäjä, MUN MIELESTÄ!!! Ei ollu tarkotettu just sulle kuka, vaan Tripsun faneille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuka kirjoitti:

Kuka on huonoin rawista ja smackistä.
carlito ja jbl

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu