Nyt kun hallitus valmistelee kaikki maailman vanhimman ammatin, huoraamisen, ongelmat heti poistavaa seksinostokieltoa olisi aika tasa-arvon tässäkin asiassa!
Pillunmyynti on kriminalisoitava! Jos vaaditaan vastineeksi rahaa, drinkkiä, etelänmatkaa tai avioliittoa niin vankeutta ja heti!! Prkl!
Tasa-arvoa, meille kaikille, ei vain naisille!!
Pillun myynti kriminalisoitava
5
780
Vastaukset
- 4keppihevonen
Pillun hajulle tiukat päästörajat saatava myöskin!
- betonistondis
Kyllä Suomalaisen Miehen täytyisi saada saunapuhdasta silloin kun tekee mieli, tai ainakin kerran kuukaudessa.
Tai sitten naiset viedään eri puolelle maapalloa kuin miehet, ja 100km korkea muuri väliin.
Vaihtoehtoisesti miespuoliset voitaisiin kuohia jo synnytys-sairaalassa, tai tyttöjen vitut ommeltaisiin kiinni ettei ongelma jatkuisisi kauaa. - jkkjh
Ei ole mitään vaikutusta, ainoastaa muuttaa ostotapahtumaa ja maksutapaa. Tavalliset katuhuorat katoaa ja tulee vaan sellaisia nousukashuoria. Nousukas huora on sellainen mille luvataan joku mallinura tai vaikka joku tärkeä virka.
- Anonyymi
Entä jos annan hellyyttä ja toinen antaa lahjaksi rahaa. Se ei ole keltään pois. Ettekä te näe,jos kylässä on joku,että mitä oikeasti taoahtuu:)
- Anonyymi
Keltä se on pois,jos joku ostaa tyydytystä. Ei pitäs toisten pyllyä kutittaa?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1038202- 1105743
- 555191
- 2895186
- 783831
- 583021
- 662747
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222548Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292522- 452481