ILKKA!!! (on söde ja muuta sellaista)

Ilkka on paras ja sen täytyy voittaa katri ja voin jo kuvitella että jos katri voittaa niin hanna saa seuraajan mutta jos ilkka voittaa niin on mailma pelastettu!!!!
7278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

vitun räkänokka pissikset

Äänestä

Ei sitä ennenkään ole kakaroita kuunnelta, menen nyt vaan leikkimään niillä kekkoslovakialaisilla nukeilla jotka sonta klaus sulle viime jouluna toi.....

Äänestä

nekun ei välitä muusta,kun että voittaja on "söpö",laulutaidosta viis!

Äänestä
  • Niin just, pikkutytöt vie oikeilta laulajilta mahikset, kun ne on hemmoteltu pilalle ja ostettu kännykkä ja saldoraja jossai taivaas

    Äänestä

... kirjottamaan.

Äänestä
  • Mä ihastuin jo ihan alussa Ilkkaan ja Heikkin!
    En NIIDEN ULKONÄÖN TAKII!!
    Vaan niiden äänen ja huumorin takia!

    Äänestä

Ilkka on huono laulaja, mutta ehkä "söde" Katri osaa laulaa ja on nuorempi kuin ilkka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vertzza_93 kirjoitti:

Ilkka on paras ja sen täytyy voittaa katri ja voin jo kuvitella että jos katri voittaa niin hanna saa seuraajan mutta jos ilkka voittaa niin on mailma pelastettu!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu