ILKKA EI OTA PAINEITA

HERMOT LOPPUMETREILLE SAAKKA?
3223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onks Tunturi hyvä mopo? Kertokaa!!!!! Mä saisin sellaisen sukulaiselta mutta en osaa ajaa sillä mut jos se on hyvä niin otan sen kun mä pelaan pleikalla ja Raisu on kanssa hyvä mutta sitten kuuntelen musaa ja mitään turhaa ei kannata kuunnella vaikka voisin voittaa jossain skabassa niin mitä tässä voittaa? KERTOKAA!!!!

Äänestä
  • toivon ilkan voittavan, ihan mukava jos vuorostaan voittaisi mies...! mielestäni myös ilkka laulaa paremmin kuin katri. Tällaisia "Katreja" on jo maailma pullollaan, vai mitä?

    Äänestä

  • me34 kirjoitti:

    toivon ilkan voittavan, ihan mukava jos vuorostaan voittaisi mies...! mielestäni myös ilkka laulaa paremmin kuin katri. Tällaisia "Katreja" on jo maailma pullollaan, vai mitä?

    Ilkka on Paras, katri ei taas tiedä mistään mitään !
    Niinku voitte lukee tost yhest kesksutelust nii katri ei tiedä ees milloin Suomi itsenäisty !
    Aika moista tyhmyyttä! Siinä yks hyvä suu miks Ilkka ois parempi idoli.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MUTTA KESTÄÄKS KATRIN kirjoitti:

HERMOT LOPPUMETREILLE SAAKKA?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu