Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

miten mies sekaisin? ;)

Miten saan tuon jätkäni menemään sekaisin himosta (siis ennen varsinaista yhdyntää), että mies suorastaan kävisi päälle? Enkä nyt oota mitään vastauksia että "pihtaa pari kuukautta niin kyllä se siitä" vaan vinkkejä, miten edetä, hyväillä, kiusata. Kertokaa naiset mikä on hyväksi havaittua ja miehet mikä tuntuu hyvältä ja mitä haluaisitte teille tehtävän. Ja tää menis vähän enemmän tuohon leikkiosioon, eli ei mitään naamalle paskomisjuttuja siis :D
Paljon vastauksia! kiitän
105528
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

pukeudu seksikkäisiin sukkanauhoihin / korsettiin ja korkokenkiin !! eiköhän jokainen mies mene sekaisin jo tuosta !!
hyväile itseäsi ! miehen katsellessa ja mies ei saa koskea sinuun ennen kuin annat luvan !!
ja eiköhän se jo toimi !!

Äänestä

aseta melooni miehesi peppuun, eiköhän äijä mene sekaisin...

Äänestä

Sovi tapaaminen miehesi kanssa jossain ulkona ja kerrot siellä että päällysvaatteiden alla on jokin miestäsi erityisesti kiihoittava vaatekappale ja annat vaikka vähän kokeilla. Itse tykkäisin esim. kumihousuista jolloin olisi vaikea malttaa odottaa kotiinpääsyä. Joku taas ehkä pitää siitä että nainen on ilman alushousuja, mutta nyt on jo hieman kylmä siihen hommaan. myös muu seksikäs pukeutuminen, saappaat ym. varmaan auttaisi asiaa.

Kerran kun meillä oli vieraita niin vaimolla oli kumiset alushousut jalassa farkkujen alla, jotka hän minulle huomaamatta vilautti. Täytyy sanoa että odotin kuumeisesti milloin vieraat lähtisivät :)

Monilla miehillä tuntuu olevan jonkinlainen fetissi eikä naisen ole kovin vaikea sillä pelata jo vain haluaa.

Äänestä
  • Laita mustat nahkakäsineet käteen ja pitkät nahkasaappaat,
    niin eiköhän mies jo mene sekaisin!. ;)

    Äänestä

asian niin että ainakin tietääkseni miehillä on jokaisella jokin oma pieni perversionsa. Ota siitä selvää. Itselläni oli aika vapaamielinen nainen ja kerran sytyin vallattomasti siitä että hän toi ystävänsä kylään(joka kyllä kieltämättä oli aika hyvän näköinen :) ) Leikkimielisesti kysyi minulta että haluaisitko? :) luonnollisesti olin hieman pihalla, eikä mitään tapahtunut aluksi, mutta pian kuitenkin rakkaani pyysi minua käymään vessassa kun hänen ystävänsä katosi telkkaria. vessan ovi auki sitten kävin tyttöni kimppuun. ja voin sanoa että oli kivaa.:) mielestäni tytöltäni ei puuttunut mielikuvitusta ja kaikki erilainen on tervetullutta. ei saa jäädä nyhväämään samaa lähetyssaarnajaa illasta toiseen.

Äänestä

Parasta mitä mulle on miehenä tapahtunut oli kun yhtenä iltana käydessäni baarissa tyttöystäväni ilmestyi toiselle puolen tiskiä minihame päällä korkokengät jalassa. Hän ei ollut minua tuntevinaankaan. Parasta kaikessa oli se etteivät kaverini vielä tunteneet häntä. Jossain vaiheessa iltaa tyttöni tuli viereeni vei käteni reidellensä, jolloin tunsin hänen nailoninsa kämmentäni vasten. Eikä hänellä ollut pikkuhousuja jalassaan. Lopulta hän "vietteli minut" ja häivyimme juosten (korkokengillä) kotiin naimaan.

Äänestä

rupee hamuamaan sormella sen anusta..takaan et ensin on hämillään mut sit varmaan menee sekasin

Äänestä

Todella keinosi on varma jos pukeudut seksikkäästi miniin ja steiap sukkiin tai sukkan. liiveihin korkokenkien kanssa ja keimailet vähän kyllä miehesi täytyy innostua

Äänestä

varmaan sekaisin halusta, mikäli naiseni päästäisi lähelle, siis tarkoita, että voitaisiin jo aloitta yhdyntä, ja sitten katkaisisi sen jollain tavalla, muuta jatkaisi edelleen esileikkiä. En tiiä, minkälainen miehesi on esileikin kanssa, muuta itselläni on taipumus aika pitkään esileikkiin. Kun esileikin jälkeen pääsee yhdyntään, se innostaa....jos taas yhdyntään päästyä nainen keskeyttää ja haluaa lisää kiihotusta ennen panoa, se saa mut hulluksi.

En tiiä, paljonko tuosat sai selvää, mutta siis alkaneen yhdynnän keskeytys ja esileikin jatkaminen...toisille keskeytys saattaa taas olla kiihkoissa pettymys ja into seksiin voi loppua, mutta sitä ei tiedä ennen kuin kokeilee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mia* kirjoitti:

Miten saan tuon jätkäni menemään sekaisin himosta (siis ennen varsinaista yhdyntää), että mies suorastaan kävisi päälle? Enkä nyt oota mitään vastauksia että "pihtaa pari kuukautta niin kyllä se siitä" vaan vinkkejä, miten edetä, hyväillä, kiusata. Kertokaa naiset mikä on hyväksi havaittua ja miehet mikä tuntuu hyvältä ja mitä haluaisitte teille tehtävän. Ja tää menis vähän enemmän tuohon leikkiosioon, eli ei mitään naamalle paskomisjuttuja siis :D
Paljon vastauksia! kiitän

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu