pillun ostokin

milloin runkkaus kriminalisoidaan?
4239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Aijaii. Pikkuinen pippuli vatkaa ja ruiskis vaan.. eihän se ole paha. Se on vasemmistodemokratian mukainen elimellinen toimi. Ihan kiva juttu.
Mutta!!!!
Ei saa ketkutta kekkuleita, jos ammattipimppaa on tarjottu. Vankilaan joudut. Ei saa lukea pimppalehtiä eikä katsella Anttilan kuvastoja!

Hyi hyi. tuhma piukkupoju. hyiiii

Nyt tutimaan ja kikkulit pöihihin niin Tavja on tyytyväinen...

Äänestä
  • ja ei siellä natsi homoilukaan outoa ole

    Äänestä

kyllä antaa persettä säännöllisesti ryhmyröinnin jälkeen.

Äänestä
  • Kyllä on näköjään suosittua tuo itsetyydytys apuvälineinä esim. hieromasauva. Niin mulle ehdotti 60 vuotta oleva. Kaikkia välineitä kyllä saa jos haluaa ja voihan sitä muutenkin ilman apuvälineitäkin saman tai toista sukupuolta olevan kanssa. Miten lie tuo vapaaehtoisuus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


laittomaksi kirjoitti:

milloin runkkaus kriminalisoidaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu