ilkka istuu

ilkalla on maha sekaisin,istuu raukka kokoajan paskalla!,vaipat housuun ja illalla lavalle!
VAIPPAKEISARI!lesta
2304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miten sinä sitten hoidat nuo ulostamisasiat? Ilkan tapa lienee yleisin..

Äänestä

Sun viestin lopussa oli että lesta..!! VOi että sä et taida tietää mikä lesta on!! Empä usko että ilkka ois siellä jos se lesta ois vitsin dorka..!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PASKALLA! kirjoitti:

ilkalla on maha sekaisin,istuu raukka kokoajan paskalla!,vaipat housuun ja illalla lavalle!
VAIPPAKEISARI!lesta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu