"Nico"

Kenen muun mielestä toi "Nico" ei osaa näytellä?
4916
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kaikkien, mut se onki laitettu tuomaan huumoria ohjelmaan.

Äänestä
  • on mukava

    Äänestä

kuunnella ku se puhuu. Se vaan on jotenkin niin vaivalloista se sen puhuminen...

Äänestä

HEI HALOO.KYSEESSÄ ON PIKKUNEN LAPSI,HITONKO VÄLIÄ SIINÄ ON OSAAKO NÄYTELLÄ VAIKO EI.ÄLKÄÄ KATTOKO JOS ÄRSYTTÄÄ.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kaisu kirjoitti:

Kenen muun mielestä toi "Nico" ei osaa näytellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu