Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miehet naislle kanssa suuorgasmi

Mojps, ei tulisi mitään, jos Waimoni jäisi vaille orgasmia.

Aina kun aloitamme touhut niin hyväilyn jälkeen, käyn hellästi kiinni Klitorikseen ja liikutan kieltäni ja painan sormen hellästi Hänen Vaginaansa, näin Waimokin pysyy tyytyväisenä. ;)
64535
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sulla mitään Waimoa ole!!

Äänestä
  • Että silleen

    Äänestä

Mä en ainakaan tykkää että sinne vaginaan työnnetään sormi.

Äänestä

...et pitäisi tyytyväisenä ainakaan minun vaimoani. Ei nimittäin pidä siitä, että vaginaan kosketaan millään muulla, kuin peniksellä. Piste. Supertylsää...

Äänestä
  • ei se sitä sormea sun perseeseen työnnäkään vaan sen ihanan naisensa pilluun samalla kun nuolee sitä,kukapa jäisi kylmäksi???terv tiina

    Äänestä

Mitä kerroit vaimosi hyväilystä ja suuseksistä, niin on todettava olisit ihannemies monelle ennakkoluuloisellekin kiinteässäkin suhteessa olevalle, mutta puutteessa elävälle puolisolle.
Varsinkin keski-ikäiselle ja vanhemmalle miehelle suuseksin hyväksikäyttö on erinomainen asia. Suihkun tai saunan jälkeen kielellä vaimonsa klitorista hyväillessä:
Kieli on tunne- ja makuherkkä. Siksi koet vaimosi klitoriksen pienimmätkin värähtelyt. Klitorista ja häpyhuulia ärsytettäessä ne tuottavat Sinua uroksena kiihottavia makuja, jotka lisäävät "urosmaista kiimaasi" ja saa myös, muuten ehkä hankalasti toimintakuntoon saatettavan siittimesi jäykäksi ja käyttökuntoon, joten suuseksillä aikaansaatujen orgasmien lisäksi voit vielä suorittaa upean loppusilauksen siittimelläsi. Aivan samoin kielen todella herkkä hyväily aiheuttaa vastaavan "kiiman" syntymisen vaimollesi kuin sinullakin ja odottaa sinua yhä uudelleen ja uudelleen.
Näin saavutettu molemminpuolinenorgasmi on useimmiten moninkertainen siittimellä aikaansaatuun orgasmiin nähden. Hienoja kokemuksia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vaimoni tyydyttäjä kirjoitti:

Mojps, ei tulisi mitään, jos Waimoni jäisi vaille orgasmia.

Aina kun aloitamme touhut niin hyväilyn jälkeen, käyn hellästi kiinni Klitorikseen ja liikutan kieltäni ja painan sormen hellästi Hänen Vaginaansa, näin Waimokin pysyy tyytyväisenä. ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu