OLEN JO UNOHTANUT VOITTAJAN

UNHOLAAN. VOI HITSIN HITSI. SE PULTSISKO VOITTI ..VOI NO EN TODELLA MUISTA
APUUUVA
MUT ONKO SILLÄ VÄLIÄ
3264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mitä trukkia Ilkka ajaa...politrukkia vai narsistitrukkia. Ilkan lempikukka Jouluna on Narsissi. Katjalle Jouluntähti.

Äänestä

olet tehnyt ja silti kirjoittelet (huudat) täällä sitä xD Kehittikö?

Äänestä

Se kun se on se Antti Muisku ku voitti ton itolikilvan, niin mä muistelisin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PIANPA HE VAIPUVAT kirjoitti:

UNHOLAAN. VOI HITSIN HITSI. SE PULTSISKO VOITTI ..VOI NO EN TODELLA MUISTA
APUUUVA
MUT ONKO SILLÄ VÄLIÄ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu