radiodei

radio pitää timoteuksen jumalanpalvelusta.
Vain raha ja oma itse ja kaiken pahan
ja vääryyden palveleminen on ykkösaihe.

Ilmeisesti jumalan tämäkin satanistien
jumalanpalvelus tuli Espoosta, Tapiolasta.

Taas 'vihitiin' jonkun katkeran NAISpapin toimesta yksi kirkko saatnalle ja aaronille.

Jumala sinun on kosto!

Siis niin korni ja törkeä satanistien herranpalvelus!

Siellä sokea sokeaa taluttaa!

Rodella pimeitä tyyppejä. Nimi meni ohi-valitettavasti!
5233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

...osastosi valinnut!

Äänestä

psalmi 109!

Karmea katkera NAISpappi siellä saarnasi. En saarnasta kuullut mitään, mutta kuulin rukouksen
ja musiikin !

NAISPAPPEUS on täysin Raamatun tekstiä, puhumattakaan Raamatun Henkeä vastaan!

Saahan kirkko kaipaamansa kansansuosiota
myötäillessään aina kansansuotita, sitä kalastellessaan.

Tänään Jukkis Paarma on antanut määräyksen, että ei kukaan kirkkoheirroista saa pitää
kiinni Raamatusta. Naispappeus täytyy niellä sellaisenaan!

Siinä Vikströmin seuraaja!

Kirkko ilmeisesti pelkää, että se menettäisi näitä nimikristityitä ja rahaa!


Onhan papeilla ja piispoilla kovat PALKAT, leipäpapeilla!

Äänestä
  • Hyvinpä meitä viihdytät hassuilla jutuillasi. Meneppäs nyt kiltisti ottamaan lääkkeesi, niin ehkäpä jonain päivänä Sinäkin pystyt nauramaan niille ;)

    Äänestä

  • naisapina kirjoitti:

    Hyvinpä meitä viihdytät hassuilla jutuillasi. Meneppäs nyt kiltisti ottamaan lääkkeesi, niin ehkäpä jonain päivänä Sinäkin pystyt nauramaan niille ;)

    uhkaaminen unohtuivat. Tätä linjaa olen hullujen ja muiden terroreiden taholta kuullut 'vasta' 20 vuotta!

    Äänestä

  • ja oikeudenkäynnillä kirjoitti:

    uhkaaminen unohtuivat. Tätä linjaa olen hullujen ja muiden terroreiden taholta kuullut 'vasta' 20 vuotta!

    koska ei tullut tämän asian yhteydessä mieleenkään moista ehdottaa, saati "uhkailla". Ja eihän se ole tarpeenkaan, koska generoit noita uhkia ihan itse ympäristöösi :)

    Olet oikeastaan aika hassu ja kiinnostava tyyppi. Kertoisitko lisää itsestäsi, "missiostasi" ja millä keinoin olet ajatellut päästä tavoitteisiisi?

    Oletko koskaan ajatellut, että jotkut ihmiset haluaisivat auttaa sinua, vai viihdytkö mieluummin "minä vastaan koko muu maailma"-asetelmassa? Tämä nyt on tietysti vain oletusta, mutta kertoisitko lisää, mihin Sinun maailmankuvasi ja sen mukaiset olettamuksesi perustuvat?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


satanistien kirjoitti:

radio pitää timoteuksen jumalanpalvelusta.
Vain raha ja oma itse ja kaiken pahan
ja vääryyden palveleminen on ykkösaihe.

Ilmeisesti jumalan tämäkin satanistien
jumalanpalvelus tuli Espoosta, Tapiolasta.

Taas 'vihitiin' jonkun katkeran NAISpapin toimesta yksi kirkko saatnalle ja aaronille.

Jumala sinun on kosto!

Siis niin korni ja törkeä satanistien herranpalvelus!

Siellä sokea sokeaa taluttaa!

Rodella pimeitä tyyppejä. Nimi meni ohi-valitettavasti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu