Vanhanen antaisi Karjala-olutta

Provokaatioko? Vanhanen on tyhmä!
3234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vanhanenhan kyllä sanoi, ettei antaisi Putinille tuliaisina mitään esitetyistä vaihtoehdoista. Oikein tehty!

Äänestä

Vanhanen sanoi, ettei antaisi alkoholia, mutta voisi antaa karjala pulloon laitettua omenamehua. On itse saanut sellaista joskus lahjaksi.

En ole Vanhasen vaan Niinistön äänestäjä.

Äänestä

Tietääkseni sekä Putin että Vanhan ovat raittiita. On vähän kuin antaisi tekohampaat Stubbille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Putinille! kirjoitti:

Provokaatioko? Vanhanen on tyhmä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu