Pakko kyllä sanoa nuo kirjat luettuani että siinä on hyvä ja kunnioitettava miesihminen. :)
Juha Vuorinen ts Juoppohullu
Tippakeipäaivo
111125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
luettavaa :o)
Kyllä niitä lukiessa, mieli herkistyi :)
paskaa. ei muuta sanottavaa. en tiedä vuorisesta ihmisenä yhtään mitään, mutta räpellyksiensä perusteella äijä ei ainakaan osaa kirjoittaa. aiheuttaa fyysistä pahoinvointia.
"Kirjailijoista suurimman vaikutuksen häneen ovat tehneet Charles Bukowski, Henry Miller ja Mika Waltari."
no ei se kyllä näy missään.
hienostelija siellä taas.
Jo sillä perusteella että sen kirjat ovat aina ilmestyttyään myyntilistojen kärjessä sanoo sen että kyllä sen tekstistä selvää saadaan. Rehellinen, rento, hyväkäytöksinen herrasmies tämä juoppohullu.
ei muuta lisättävää. massalla ei ole tietoa paremmasta. täyttä paskaa. ei tunnetta, ei sanottavaa, ei mitään oivaltavaa, ei mitään uutta. huumori on varmaan hauskaa henkisesti 6 vuotiaan mielestä. itse jaksoin sinnitellä ~120 sivua. sitten siitä (joku niistä) tuli virallisesti ensimmäinen kirja, jonka olen paiskannut roskiin.
ja sinun mielestäsi britney spears oli hyvää musiikkia, koska kaikki muutkin kuuntelivat sitä?
parinkymmenen vuoden kuluttua kukaan ei muista koko ukkoa.
"ei tunnetta, ei sanottavaa, ei mitään oivaltavaa, ei mitään uutta."
Kas kun minä löysin sieltä vaikka mitä positiivista sanottavaa. Esim: "Kyllä sieltä Kallion kuppiloista nousee jos on yhtään selkärankaa"
Ja tämä karski mies isänä--Hyvänä isänä--miten hellyttävää.
Hän vain on Tosimies, sinä et, joten anna jo olla.
sinä olet tyhmä. sinä luet kirjoja, jotka on kirjoitettu tyhmien ihmisten rahamassi mielessä.
"Kyllä sieltä Kallion kuppiloista nousee jos on yhtään selkärankaa"
Kai se kuvittelee olevansa joku vitun sankari kun se pystyy siihen mihin kuka tahansa muukin. Matti Nykänen, tosiaan.