Ja samantien onnea kaikille tulevan vuoden päiville
0Äänestä
Ratko Mladic
........
0Äänestä
Visjolaja
С раждествём тебе тоже!
0Äänestä
on vasta
6.tammikuuta.Ellet sitten sanonut tuota protestanteille.
0Äänestä
pässin oottaminen
ja ottaminen hermostuta, mutta edelleenki alapäästänikin tipahtelee nesteitä karkusille. Olisiko mahdollista näin vasta 17. vuotiaankin saada lintuinfluenssan sijasta se alapään etummainen syöpä? Rauhaset muuten ovat ihan kunnossa, joten en rauhasia nyt taudin leviämisen vuoksi toisille virusten pelossa lähettele. Hyvin oli muuten Lada1200L säilynyt edesmenneen isäni lampolassa korsien peitossa. Uudelleen sen katoinkin heiniin taas.Karitsat siinä yrittivät peijoonit saada nyhdettyä ylim. iltapalaa itselleen näykkimällä, mutta rohkeasti puolustin omia näkemyksiäni noilta mokomilta. Kohta ne himoissaan alkavat määkimään 2-tahti bensaakin perämoottoristani, öljyä en anna mukaan, jollei johtajapukki niin sarvillaan komenna.
0Äänestä
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ymmärtäväisille ihmisille : =) !
Ja samantien onnea kaikille tulevan vuoden päiville
........
С раждествём тебе тоже!
6.tammikuuta.Ellet sitten sanonut tuota protestanteille.
ja ottaminen hermostuta, mutta edelleenki alapäästänikin tipahtelee nesteitä karkusille. Olisiko mahdollista näin vasta 17. vuotiaankin saada lintuinfluenssan sijasta se alapään etummainen syöpä? Rauhaset muuten ovat ihan kunnossa, joten en rauhasia nyt taudin leviämisen vuoksi toisille virusten pelossa lähettele. Hyvin oli muuten Lada1200L säilynyt edesmenneen isäni lampolassa korsien peitossa.
Uudelleen sen katoinkin heiniin taas.Karitsat siinä yrittivät peijoonit saada nyhdettyä ylim. iltapalaa itselleen näykkimällä, mutta rohkeasti puolustin omia näkemyksiäni noilta mokomilta. Kohta ne himoissaan alkavat määkimään 2-tahti bensaakin perämoottoristani, öljyä en anna mukaan, jollei johtajapukki niin sarvillaan komenna.