Natsipesä paloi Ruotsissa

Ihmiset pelkäävät nasseja. Näinköhän he pelon takia tuikkasivat nassetalon palamaan.

http://www.aftonbladet.se/vss/nyheter/story/0,2789,752240,00.html
7727
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Hienoa! Hienoa! Hienoa! Hienoa! Hienoa! Hienoa! Hienoa! Hienoa! Hienoa! Hienoa! Hienoa! Hienoa!

Äänestä
  • Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!

    Äänestä

  • Väkivaltahullu. Väkivaltahullu. Väkivaltahullu. Väkivaltahullu.

    Äänestä

  • Huonoa! kirjoitti:

    Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!Huonoa!

    asiakas tuo laitteen muka ammattilaisen käteen niin pas.. itse saisi paremmin vehkeet huollettua..ei tehdä mitä pitäs mutta laskutetaan siitä mitä ois pitänyt tehdä...näi tehdään vain keski-suomessa..eräällä paikalla....vähän ottaa päähän milloinhan asiaan puut...

    Äänestä

Väkivallan uhrien pilkkaaminen ja väkivaltaisten tekojen mainostaminen on väkivaltaisiin tekoihin kiihottavaa toimintaa ja sikäli rikollista toimintaa.

Äänestä
  • http://www.expressen.se/index.jsp?a=494447

    Poliisi sanoo että 'on paljon ihmisiä jotka olis halunnut tuikata sen talon tuleen'.

    Curt Linusson oli rakennuksen omistaja, kotoisin Vaasasta, Vaasan kansallisosialistisen järjestön Legion Wasa'n johtaja.

    Äänestä

olen ymmärtänyt oikei,silloin tällöin saa lukea näiltä palstoilta pelosta johtuvia juttuja.Somaleista.Onkos tikkuja?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei sympatisoi kirjoitti:

Ihmiset pelkäävät nasseja. Näinköhän he pelon takia tuikkasivat nassetalon palamaan.

http://www.aftonbladet.se/vss/nyheter/story/0,2789,752240,00.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu